Moc otázek

23. června 2012 v 16:40 | Li
Je správné přijmout pomoc od někoho, kdo je prvotní příčinou vašich problémů?
*
Nejsem si jistá. Vím, že tu pomoc potřebuji. Potřebuji sice pomoc víc kvůli jiným věcem, ale tohle tam taky patří. Je to ale moudré? Nebude to pak ještě horší?
Obzvlášť vzhledem k okolnostem. Může z nabídky návštěvy psychologa vyřščené v hádce vzejít něco dobrého? Nebo aspoň ne-špatného? (I když abych se přiznala, byla to dost jednostranná hádka, ona křičela, já jsem brečela. Moc otázek. Málo odpovědí. A když nějaká, tak taková, že ji nemohu říct.)
*
V posledních dnech se pohybuji v takovém podivném tmavém oparu. Cítím takový zvláštní neklid. Jako kdybych byla pokojná a zároveň rozpolcená. Mám chuť tančit, ale ve dne se to nehodí.
A protože na YT není ta píseň, kterou jsem sem chtěla vložit, dám sem aspoň jeden krátký (podivný a podivně děsivý) animovaný filmek. Od včerejška nedělám skoro nic jiného, než že čtu nebo se dívám na takové věci.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Naddi Naddi | Web | 23. června 2012 v 19:59 | Reagovat

Nemám pocit, že ti môžem pomôcť s rozhodovaním, ani s ničím iným TTwTT V poslednom čase nedokážem pomôcť ani sebe... A v odhadovaní čo bude mať zlé následky sa mi vôbec nedarí, nechcem ti ešte uškodiť :,3 Jediné, čo môžem spraviť, je dúfať, že akokoľvek sa rozhodneš, neoľutuješ to... A keby aj áno, mne sa vždy môžeš posťažovať ;w; Nie že by to niečo zmenilo na tom že som totálne neschopná a s najväčšou pravdepodobnosťou ti ani vtedy nepomôžem.

2 Li Li | 23. června 2012 v 22:06 | Reagovat

[1]: Díky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.